TRAPEZ CEPHE

Trapez Cephe
Trapez Cephe

Trapez cephe ürünleri alüminyum, galvanizli sac, boyalı galvanizli sac gibi metallerden imal edilen ve farklı cephe çözümleri sunan bir üründür. Coilcoating boyalı olan ürün farklı kalınlık ve formlarda üretilir. Fonksiyonel bir tasarıma sahip olan trapez paneller yalıtımsız ya da çeşitli yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılabilir. Eğrisel form verilebilme özelliğine sahip olan trapez cephe ürünleri ile estetik görünüm kazandırılmak istenilen alanlar kaplanabilir.

Doğru kullanıldığında istenilen mimari görünümün sağlanması için ideal bir cephe ve çatı kaplama ürünüdür. Bu ürünler prefabrik yapı imalatında, silo inşaatlarında, akaryakıt istasyonlarında, baraka ve depo yapımında,  hava alanları imarlarında, endüstriyel tesisler içerisinde, alışveriş merkezlerinde, otoparklarda, spor salonlarında, stadyumlarda ve hangarlar gibi birçok alanda kullanılır.

Trapez Cephe Özellikleri

Trapez cephe kaplama ürünlerinin en büyük özelliği çatı ve cephe kaplamalarında kolay monte edilebiliyor olmasıdır. Şantiye ve depolarda az yer kaplıyor olması seçim sebebi olur.  Renk ve form çeşitliliğine sahip bir özellikte olması müşteriye seçme özgürlüğü tanır. Kolay lehim tutan ve yangına dayanıklı bir yapıya sahiptir. İstenilen uzunluk ve genişlikte üretilebilme özelliğine sahiptir. Trapez cephe kaplama ürünleri esnek ve istenilen estetiğe uyum sağlayabilme özelliği ile mimari görsel bir güzellik olanağı sunar. Çatlamaz, kırılmaz, paslanmaz özellikleri ile çok sağlam bir malzemedir. Uzun ömürlü olması nedeniyle çok ekonomik bir cephe kaplama ürünüdür.

Trapez Cephe Nerelerde Kullanılır

Trapez cephe kaplama sağlam ve dayanıklı olma özelliği ile sanayi yapılarında sıkça kullanılır. askeri ve sosyal yapılarda da çok kullanılan kaplama ürünlerindendir. Spor tesisleri ve şantiye binalarında uzun ömürlü olma özelliği ile tercih edilir. Silolar ve hal binaları trapez cephe kaplama ürünlerinin en sık kullanıldığı alanlardandır. Hipermarketler ve alışveriş merkezleri dış etkenlerden koruma özelliği ile trapez cephe ürünleri kullanırlar. Taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike olan tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilen bir malzemedir.

Trapez Cephe Avantajları

Trapez cephe kaplama ürünlerimiz sağlam ve dayanıklı malzeme ile üretildiğinden birçok avantaja sahiptir. Trapez cephe kaplamanın en büyük avantajlarından biri hafif bir malzeme olması nedeniyle taşıyıcı konstrüksiyondan tasarruf sağlamasıdır. Çok güçlü bir taşıyıcı malzeme kullanılmadan da trapez cephe panel monte edilerek kullanım sağlanabilir. Depo ve şantiye gibi alanlarda daha az yer kaplayan bir malzeme olması sebebiyle yer tasarrufu avantajı sağlar. Özellikle endüstriyel işyerleri ve fabrikalarda yangın riskine karşı uygun bir ürün olacaktır.

Trapez cephe kaplama ürünü yangına çok dayanıklı bir malzeme olduğundan korunma sağlar. Kolay lehim tutan bir ürün olması olası bir kaza ve hasar durumunda kolay bir şekilde tamiri mümkün olacaktır. Galvaniz çelik üzerine yapılan özel boya sayesinde ömrü oldukça uzundur. Bu da uzun yıllar kullanılabilen yapıların yeni bir yapı ya da tamir ve onarım masraflarının en aza indirilmesini sağlayacaktır.

Trapez Cephe Hizmetleri

Trapez cephe alanında firmamız yılların verdiği tecrübe ile hizmet verir. Profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız trapez cephe ürünlerinin üretim ve montajını gerçekleştirir. Trapez cephe üretiminde TSE ve İSO belgeli 1. kalite ürün kullanır. Sağlam ve dayanıklı olan ürünlerimiz uzun yıllar aynı özellikte kullanılmaya devam eder. Profesyonel ekibimiz üretimden montaja tüm aşamalarda büyük bir titizlik ile çalışarak mükemmel trapez cephe kaplama ürünlerinin imalat ve montaj hizmetini sunar. Trapez cephe ihtiyacınız için müşteri memnuniyeti ile bizden en iyi hizmeti alabilirsiniz. Sizlerin istekleri ve kullanılacak alana uygun en iyi ürünü sizler için üretip monte ediyoruz.

Hemen Teklif Al