SANDVİÇ PANEL CEPHE

Sandviç Panel Cephe

Sandviç panel cephe sistemlerimiz ile yapılarınızda ısı, su, yangın ve ses izolasyonu yapıyoruz. Evlerinizin daha konforlu ve korunaklı yapılar olması için uyguladığımız sandviç panel yapı sistemlerimiz binanızın daha güzel bir görünüme kavuşmasını da sağlıyor. Ekonomik, estetik ve kaliteli olan sandviç panel yapı sistemlerimiz sizleri dış etkenlere karşı en iyi şekilde korur. Sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar, depolar ve alışveriş merkezilerinde sıkça kullanılan sandviç panel yapı sistemlerimiz apartman ve müstakil evler için de kullanılır. Standart ve gizli vidalı sandviç panel yapı çeşitlerimiz bulunur. İsteğe bağlı olarak ve bina özelliklerine uygun panel yapı sistemleri uygularız.

Sandviç Panel Cephe Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Sandviç panel cephe kaplama ürünleri çok iyi ısı ve ses yalıtımı yaptığından endüstriyel işyerlerinde kanunlar ile belgelenmiş olan izolasyon malzemesi kullanma zorunluluğu için ve kimyasallardan koruma özelliği sebebiyle kullanılır.. Yine fabrikalarda hem ısı hem de ses yalıtımı için sıkça tercih edilir. İçerideki makine seslerinin dışarı sızmasını engelleme özelliği ve enerji tasarrufu sağladığından ısı yalıtımı için en doğru çözüm olur. Bunun yanı sıra apartman ve müstakil evlerde konforu artırmak amacıyla yapılır. Ses yalıtımı için akustik ses kayıt stüdyoları, radyo ve televizyon stüdyoları, tiyatro ve sinema salonları gibi ses yalıtımı gerekli olan alanlarda sıklıkla kullanılır.

Sandviç Panel Cephe Kaplama Özellikleri

Sandviç panel cephe kaplama ürünü galvaniz sac veya alüminyum levha arasına uygun kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretilir. Sandviç paneller teknik özellik olarak mekanik bir direnç ile imal edilir. Cephe kaplama ve izolasyon amaçlı olduğundan ısı ve ses geçirgenliği olmayacak şekilde üretilir. Sıcaklık dayanımı yüksek bir ürün olup yangına karşı uzun süre dayanıklı bir formdadır. Su emme direncine sahip olan sandviç panel kaplama su buharını da geçirmeyen özelliktedir. Esneme ve bozulma gibi deformasyon olmaması için boyutsal kararlığa sahip yapıda tasarlanır. Kimyasal dayanıma sahip olan sandviç panel kaplama ürünü belli bir yoğunluktadır.

Sandviç Panel Cephe
Sandviç Panel Cephe

Sandviç Panel Cephe Kaplama Avantajları

Sandviç panel cephe kaplama ürünü yapılarda birçok avantaj sağlar. En büyük faydalarından biri bina ömrünün uzamasını sağlamasıdır. Beton dayanıklı bir yapı malzemesi olmasına rağmen yıllar içerisinde korozyona uğrayarak yıpranacaktır. Oysa sandviç panel kaplama ile bina korunur. Isı izolasyonu sağladığından ısınma ve soğutma giderlerini azaltarak enerji tasarrufu sağlar. Ses yalıtımı sağlama özelliği ile ortamın daha konforlu kullanımını sağlar. Endüstriyel işletmelerde yalıtım zorunluluğu olduğundan sandviç panel yapı uygun bir izole malzemesi olur. Yangına karşı da koruma sağlayan sandviç panel yapı malzemesi ile yaşam alanlarınızı korumaya almış olursunuz. Su emme özelliği ile su buharı geçirgenliği de olmadığından yapılarınızda nem ve rutubet olmayacaktır.

Sandviç Panel Cephe Kaplama Hizmeti

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile en iyi sandviç panel cephe kaplama hizmetlerini sunar. Sandviç panel imalatında en kaliteli malzemeleri kullanırız. Panel montajında alanında uzman montaj ekibi ile kusursuz monte işlemi yaparız. TSE, EN ve İSO normlarında kaliteli hizmetler sunarız.

Sandviç panel cephe kaplama alanında üretim ve montaj hizmetlerimizden faydalanarak binalarınızda konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Sandviç panel cephe kaplaması ihtiyacınız olduğunda öncelikle uzman ekibimiz binanızda gerekli tespit ve incelemeleri yaparak projelendirme yapar. Daha sonra binanıza uygun panelleri uygun şekilde üretiriz ve montaj ekibimiz titizlikle montajını yapar. Sandviç panel cephe kaplama için en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Powered by WhatsApp Chat

×