KENET CEPHE

Kenet Cephe

Kenet cephe, alüminyum ve bakır levhalar ya da boyalı galvaniz saçlarda istenilen renkler ile üretilen panellerin birbirine kenetlenmesi şeklinde imal edilen cephe kaplama ürünüdür. Kenet cephe kaplama ürünleri daha çok çatılarda kullanılır. Endüstriyel alanlarda cephe kaplaması olarak da kullanılan kenet cephe ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Firmamız cephe ve çatı için kullanılan kenet cephe ürünlerinin üretim ve montajı alanında hizmet sunar. 1. kalite malzeme ile üretilen kenet cephe ürünlerimiz binalarda yalıtım ve uzun ömürlülük sağlar.

Kenet Cephe Çeşitleri

Kenet cephe malzemelerine göre farklı çeşitleri olan bir üründür. Alüminyum kenet cephe hem cephe kaplaması hem de çatılar için kullanılan bir üründür. 40 yıllık garanti ile sunduğumuz alüminyum kenet cephe paslanmaz ve korozyona uğramaz. Alüminyum yüzeyindeki koruyucu renk katmanları paslanmayan, solmayan ve dış etkenlerden hiç etkilenmeyen sağlam bir özellik sağlar. Gece gündüz sıcaklık farkı, donma, ısıl genişleme, çatlama ve kırılma gibi hiçbir sorun yaşanmaz. Metal kenet çenet cephe ürünlerimiz ise bakır, çinko, paslanmaz çelik, titanyum gibi farklı metaller ile üretilir. Her metalin farklı bir özelliğe sahip olması nedeniyle uygulanacak alanın özelliğine ve kişilerin isteklerine uygun olarak metal seçimi yaparak metal kenet cephe ürünleri üretiyoruz.

Kenet Cephe Özellikleri ve Kullanım Alanları

Kenet cephe kaplama ürünlerinin en önemli özelliği sağlam ve dayanıklı bir yapıda olmasıdır. Birbirine kenetlenen metaller bina cephelerine korunma özelliği katar. Bu özelliği ile sanayi işletmelerinde ve fabrikalarda sıkça kullanılır. Kenet cephe ile bina dışarıdan gelebilecek tüm etkilere karşı yüksek koruma altına alınmış olur. Hırsızlık gibi tehditlere karşı da çok korunaklı bir durum oluşturur. Yangına karşı dayanıklı metaller ile üretildiğinden işyerleri için çok iyi bir koruma olacaktır. Bu nedenle işyerleri için çok uygun bir cephe kaplama ürünü olur. Firmamız sağlam ve dayanıklı kenet cephe ürünlerinin üretim ve montajını istediğiniz tüm alanlar için en mükemmel şekilde üretim monte eder.

Kenet cephe
Kenet cephe

Kenet Cephe Avantajları

Kenet cephe kaplama ürünlerinin en büyük avantajı sağlamlığıdır. Metal malzeme ile üretilen kenet cephe ürünleri çok uzun yıllar aynı özellikte kullanılabilen dayanıklılıktadır. Özellikle endüstriyel işyerleri, fabrikalar ve alışveriş merkezleri gibi alanlarda dayanıklı ve uzun ömürlü olması sebebiyle tercih edilir. Çok yoğun kış ya da yaz yaşanan mevsimin çetin şartları ve etkileri konusunda endişe duyulan yerlerde kenet cephe uygulamaları çok uygun bir seçim olur. Isıya olduğu kadar don olaylarına da çok dayanıklı bir malzeme olduğundan çatlama ve kırılma yapmama özelliği ile avantajlı bir kullanım imkânı sunar. Çatı kaplamalarında da çok iyi sonuç verir. Firmamız kenet cephe ve çatı ürünleri alanında en dayanıklı malzemeler ile en iyi ürünlerin üretim ve montajını yapar.

Kenet Cephe Hizmetleri

Firmamız kenet cephe ürünlerinin üretim, satış ve montajı alanında profesyonel hizmetler sunar. Kenet cephenin uygulanacağı alan uzman mühendislerimiz tarafından projelendirilir. Kenet cephenin uygulanacağı yere ve kişilerin isteğine göre malzeme seçimi yapılarak kenet cephe ürünleri istenilen ölçülerde imal edilir. Üretilen kenet cephe ürünleri deneyimli montaj ekibimiz tarafından titiz bir işçilik ile monte edilir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile çalışan firmamız sizlerin isteklerinize uygun renk ve özelliklerde kenet cephe hizmeti sunar. Üretilen kenet cephe ürünlerimiz TSE ve İSO belgelerine sahip 1. kalite ürünler olup dayanıklılık testlerinden geçmiş olan en iyi malzemelerdir. Yapı alanında sunduğumuz diğer hizmetler gibi kenet cephe ürünleri alanında da en iyi hizmeti sunuyoruz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Powered by WhatsApp Chat

×