KENET ÇATI

Kenet Çatı

 

Çatı kısımlarının inşası, binalar açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle de inşaat sektöründe çatı yapımı konusunda pek çok teknik geliştirilmiştir. Bu teknikler içerisinde kenet çatı da ayrı bir yere sahiptir. En az yüzde beş eğime sahip olan çatılarda uygulanabilen bu yöntemde çinko, alüminyum ve sac gibi metaller kullanılmaktadır. Çatı kenet makinesi ile istenilen boyutlarda boyutlandırılarak uygulanabilen kenet çatı sistemleri, kenet robotu ile sabitlenir. Delme ve çivileme işlemi olmaksızın uygulanan bu yöntem hem estetik olarak, hem de farklı yönlerden büyük avantajlara sahiptir. Bu konuda profesyonel hizmet veren firmamız, dilediğiniz her türlü binanın çatısı için kenet çatı uygulaması yapıyor. Firmamızdan daha detaylı bilgi almak ve hizmet talebinden bulunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

En İyi Koruma

Çatı sistemleri yapılırken en önem verilen konuların başında çatının sağlamlığı gelir. Yağan yağmurlarda içeriye su akıtmaması ve sert rüzgârlarda savrulmaması, çatılar için oldukça önemlidir. Kenet çatı ürünleri bu konuda en güvenilir çatı sistemleridir. Binalar için hem modern bir görünüm sunan bu sistemler, hem de rüzgâr ve yağmur gibi durumlarda yoğun koruma sağlar. Monte edilmesi esnasında delme işlemi olmadığı için su konusunda maksimum sızdırmazlığa sahiptir. Pek çok çatı modeli zaman içerisinde özelliğini yitirirken, kenet çatılar en uzun kullanım ömrüne sahiptir. Kenet çatı sistemleri hakkında kafanıza takılan soruları sormak için, bu hizmeti sağlayan firmamızın bilgilerine başvurabilirsiniz.

kenet çatı
kenet çatı

Maksimum Isı Verimliliği

 

Çatıların ısı yalıtım özelliğine sahip olması, çatı tercihinde en önemli husustur. Zira çatının yazın bütün sıcağı emerek yapıların aşırı sıcak hale gelmesi ve kış aylarında da aynı şekilde soğuğu emerek binanın ısınmasını zorlaştırması istenmeyen bir durumdur. Kenet çatı sistemleri bu konuda da yüksek verime sahiptir. Mevsimsel değişkenlere uyum sağlayan ve kışın binaları soğuktan, yazın da aşırı sıcaktan koruyan bu sistem sayesinde binalarda maksimum ısı verimliliği elde edilmektedir. Kenetleme işleminin robot kullanılarak yapılmasından dolayı, insan eli ile yapılacak çatılara oranla daha iyi monte edilen kenet çatı modeli, olumsuz etkenlerin getireceği riskleri sıfıra indiriyor. Yapılarınızın çatısında bu sistemi tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yangınlara Karşı Yüksek Dayanıklılık

 

Çatılarda kullanılan malzemenin yangınlara karşı dayanıklı olması, son dönemlerde sıklıkla yaşanan yangınların ardından daha önemli hale gelmiştir. Özellikle büyük kentlerde binaların birbirine yakın biçimde inşa edilmiş olması, binaların yangına karşı daha dayanıklı olmasını da zorunlu hale getirmiştir. Kenet çatı sistemleri kurulurken bina ile arasında kullanılan taş yünü sayesinde yüksek derecede yangın güvenliği elde edilir. Binaların çatı kısımlarında yangın çıksa bile ilerleyişini büyük ölçüde yavaşlatan bu yöntem sayesinde, yangının kontrol altına alınması için daha fazla zaman kazanılması mümkündür.

kenet çatı
kenet çatı

Kenet Çatı Fiyatları

Kenet çatılar farklı pek çok metal kullanılarak inşa edilmektedir. Bu nedenle de fiyatlarından büyük bir değişkenlik vardır. Bunun yanı sıra binanın çatı boyutu, yani kaplanacak olan alanın genişliği de fiyat üzerinde etkilidir. Fiyat hakkında kesin bir bilgi sahibi olabilmek için, yapılması planlanan işin detayları ile birlikte firmamıza bildirilmesi gereklidir. Müşteri memnuniyetini önceleyerek hizmet veren firmamız yalnızca verdiği hizmet ile değil, aynı zamanda sunmuş olduğu fiyat seçenekleri ile de müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor. İnternet sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizimle irtibat sağlayabilir ve ihtiyacınız olan hizmet için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Firmamız, kenet çatı konusunda piyasanın önde gelen firmaları arasında yer alıyor.

Hemen Teklif Al