The history of our company development

Team List

null

Baş Mühendis

Baş mühendisimiz, alanında yılların getirdiği büyük bir tecrübeye sahip olup, planlamalarda küçük hatalara yer vermeden, doğru ve gerçek bir taslak gerçekleştirmektedir. Bu sayede yapıdan alınan verim de artmaktadır.

null

Mimar

Bünyemizde çalışmakta olan mimarımız, binanın tasarım özelliklerini dikkatli bir şekilde düşünerek, alandan alınan tasarruf ve verimin maksimuma çıkmasını sağlamaktadır.

null

Finansman Müdürü

Kurumumuzun tüm finansmanlarını ve muhasebe kayıtlarını, mevcut olan yönetmelik ve mevzuatlara uygunluğunu denetleyerek, uygun şekilde tutulmasını sağlayan finansman müdürümüz, ödeme ve tahsilatları da takip etmektedir. Burada herhangi bir hataya asla yer verilmeden, tüm mağduriyetlerin önüne geçilmektedir.

null

Sanat Müdürü

Tasarım ekibimizi denetlemekte olan sanat müdürümüz, bütçe ve zaman çizelgesini tüm ayrıntılarıyla birlikte geliştirmektedir. Söz konusu işin, teslimat tarihiyle de ilgilenmekte olan müdürümüz, teslimatın belirlenen günde yapılmasını sağlamaktadır. Planlanan tüm tasarımların da müşterilere onaylanması için sunulmasını yine kendisi yapmaktadır. Böylece tasarım olarak, müşteri onayından çıkılmamaktadır.

You’re a professional, too?
We are waiting for you

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Powered by WhatsApp Chat

×