See our best great projects

Portfolio Style 2

Kurulduğu ilk günden, bu güne kadar inşaat sektöründe hizmet vermekte olan SNK Yapı Çözümleri, pek çok başarılı proje altına imzasını atmıştır. Bu kapsamda referanslarımız arasında Sasel Elektromekanik, Ata Plaza, Sinpaş Altın Oran, Kırıkkale Demir Çelik Fabrikası, Adore mobilya ve İstanbul havalimanı yer almaktadır.

Sağlamakta olduğumuz tüm bu hizmetlerde, müşteri memnuniyeti ve kalite, her zaman ön planda yer almaktadır. Bu çerçevede altında imzası bulunan bu projelerimizde, taslak plan hazırlanması son derece dikkatli bir şekilde hazırlanarak, alandan tasarruf sağlanmak amaçlanmıştır. Gereksiz alan kullanımından kaçınılarak, gelecekte olası projelere de imkân tanınmıştır. Ekonomik olarak tüketicilerini ekonomik anlamda düşünmekte olan firmamız, onlara her zaman en kaliteli hizmeti, sektörde bulunan en düşük fiyatlarla sunmaktadır. Bu esnada kaliteden, asla ödün verilmemektedir.

Firmamız, projelerinde dünya standartları bakımından en üst kalitede olan malzemeleri tercih etmektedir. Böylece daha dayanıklı ve nitelikli sonuçlar da elde edilmektedir. Bünyemizde bulunan profesyonel ekiplerimiz, üretim ve montaj işlerini mümkün olan en kısa sürede bitirerek, son teslim tarihine her zaman riayet etmektedir. Montajda da aynı hıza önem verilerek, dikkatli bir şekilde kurulum gerçekleşmektedir. Bu esnada herhangi bir olumsuz duruma asla yer verilmemektedir.

Bu çerçevede altına imza atmış olduğumuz bu projeler, alınan verimin en üst düzeyde olması için, dikkatli bir şekilde planlanarak kısa sürede teslim edilmiştir.

Eşsiz çözümlere mi ihtiyacınız var?

Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hemen Teklif Al