Bakır Çatı Kaplama

Bakır Çatı Kaplama

SNK Yapı çözümleri olarak firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar kaliteli hizmetlerine gerek bireysel, gerekse kurumsal anlamda devam etmektedir. Bu çerçevede pek çok ev, firma ve işyerine hizmetler sunulmaktadır. Sunmakta olduğumuz hizmetler; uzman ve profesyonel ekiplerimiz tarafından, dünya standartlarında malzemeler ileri teknoloji ürünü aletlerle birleştirilerek tüketicilere sunulmaktadır. Bu sayede çalışmadan alınmakta olan verim de kat kat artmaktadır.

Firmamızın bu kapsamda sunmakta olduğu hizmetlerden bir tanesi de çatı kaplama sistemleridir. Bu sistemlerimiz, alt kategori olarak şu dallara ayrılmaktadır.

  • Sandviç Panel Çatı
  • Kenet Çatı
  • Trapez Çatı
  • Membran
  • Işıklık
  • Oluk
  • Bakır Çatı Kaplama
  • Şıngıl Çatı Kaplama

Bu kategoriler arasında en çok tercih edilme olan hizmetlerimiz arasında bulunan bakır çatı kaplama, hem evlere hem de işyerlerine uygulanabilmektedir. Esnek ve estetik bir görünüm sergilemekte olan Bakır çatı kaplamalar, tüketicilerin isteğine göre yerli ya da ithal bakırlardan tercih edilmektedir.

Bakır, madde olarak atmosfer koşulları ile birleştirildiğinde oksitlenme meydana getirmektedir. Bakırın çatı kaplamalarda kullanılması, bakırın bu niteliği sayesinde çatı kaplamaların daha uzun yıllar boyunca kullanılmasını, yani daha uzun ömürlü olmasına imkân sağlamaktadır. Bakır çatı kaplamalar, diğer çatı kaplamalarına nazaran daha dayanıklı olması ve farklı mevsim koşullarına karşı da daha dirençli olması nedeniyle, sık sık kullanılmaktadır.

Burada en önemli konu, tüketicinin istediği levhayı bildirmesi olmaktadır. Bundan sonra söz konusu levha temin edilmektedir. Bu esnada çatı kaplamanın yapılacağı binaya gidilerek, ölçüler alınmaktadır. Levhaların gelmesiyle beraber elimizde olan ölçülere göre kesim işlemleri yapılmaktadır. Ardından kaplama işlemlerinde ise iki yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan ilk seçenek olan çıtalama tekniğinde levhalar gerekli şekilde ve ölçülerde kesime uğradıktan sonra, çıtalar kullanılmak suretiyle sabitlenmektedir. Son teknik olan kenetleme ise bakır levhaların klipsler kullanılarak, hem birbirlerine, hem de çatı döşemelerine tutturulmalarıyla gerçekleştirilmektedir.

Firmamız sunmakta olduğu bu hizmette, mümkün olan en kısa sürede çatı kaplama işini bitirmeyi amaçlamaktadır. Böylece eğer vakit kış aylarına yakın da olsa, zamanı dikkatli bir şekilde değerlendirerek çözümler sunulmaktadır. Böylece herhangi bir konuda mağdur olunması da engellenmektedir. Ekonomik olarak da uygun seçenekler bulundurmakta olan SNK Yapı Çözümleri, müşteri odaklı politikasıyla her zaman tüketicilerine büyük önem vermektedir. Bizimle iletişime geçerek gerek bireysel, gerekse kurumsal olarak istediğiniz hizmeti belirtebilir, konu hakkında bilgi almak için bizi arayarak ya da ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Powered by WhatsApp Chat

×