Hakkımızda

SNK Şirketler Grubu’nun bir üyesi olarak kurulmuş olan SNK Yapı Çözümleri, ilk günden bu yana pek çok proje altına imza atmış olan başarılı bir firmadır. Bu projelerimiz arasında yer alan bazı konular Kırıkkale Demir Çelik fabrikası ve havalimanıdır.

Bireysel olarak evlere ve kurumsal olarak işyerlerine, firmalara ve kurumlara hizmet vermekte olan firmamız, tüketici odaklı bir politika izlemektedir. Bu çerçevede ilk olarak, bize başvurarak, herhangi bir hizmet talep etmiş olan kişiler dikkatli olarak dinlenerek, ihtiyaçları ve gereksinimleri doğru ve gerçek bir biçimde ele alınmaktadır. Burada önemi bulunmayan, gereksiz ve sadece kayba neden olacak konulardan her zaman kaçınılmaktadır.  Ardından projenin taslağı ve 3D tasarımı yapılarak, ön hazırlıklar gerçekleştirilmektedir. Burada profesyonel ekiplerimiz, mimarlarımız ve mühendislerimiz koordineli bir şekilde, en iyi çalışmayı çıkartarak, planı gerçekçi ve sağlam temeller üzerine oturtmaktadır.

Bundan sonra uzman ekiplerimiz tarafından ilgili hizmet, en kısa sürede bitirilmek üzere başlanmaktadır. Burada can ve mal kayıplarının en düşüğe indirgenmesi bakımından tüm önlemler alınmaktadır. Böylece çalışma hızından asla kaybetmeden, dikkatli bir şekilde çalışma yapılmaktadır. Firmamız, tercih ettiği malzemeler de bu konuda dünya standardı bakımından en ileri seviyede olduğu için, gelecekte yaşanabilecek tüm olumsuz durumları da böylece en düşük seviyelere indirgemeyi amaçlamaktadır. Bu sayede hiçbir zaman müşteri mağduriyeti yaşanmamaktadır.

Gerek evlerde, gerekse işyerlerinde önemli olan konulardan bir tanesi de alandan tasarruf etmektir. Zira gelecekte pek çok kez, yeni alan ihtiyacı çeşitli nedenlerle doğabilmektedir. Burada dikkatli yapılan bir planlama, en az alanı kullanarak, işin tamamlanmasına olanak tanıyacaktır. Ekiplerimiz bu konuda olan tecrübeleri sayesinde, gelecek planlarınız için ihtiyacınız olan alanı da size şimdiden sağlamaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde firmamız, kendisiyle iletişime geçen tüketicileri ile yoğun bir şekilde ilgili olmakta, onlara yılın her gününde iletişim imkânı sağlayarak, değer verdiğini göstermektedir. Bu konuda hiçbir şikâyet olmaması amaçlanmakta, oluşan bir şikâyet olursa da bunun nedeni, niye meydana geldiği ve çözümünün ne olduğu hızlı bir şekilde araştırılarak, çözüme kavuşturulmaktadır.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×

Powered by WhatsApp Chat

×