ÇELİK CEPHE

Çelik Cephe

 

Dış cephe kaplama işlemi, son dönemlerde binalarda sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Gerek eski binaları daha modern hale getirmek için, gerekse de yeni binaların inşasında cephe kaplama amacıyla çok farklı modeller kullanılıyor. Cephe kaplama, güzel görünüm sağlamanın yanı sıra binalar için çok sayıda avantaj sunuyor. Cephe kaplama amacıyla kullanılan çelik cephe ürünleri, cephe konusunda önde gelen uygulamalar arasında yer alıyor.1 ila 3 cm arasında değişen beton kalıpların şekillendirilerek bina yüzeyine uygulanması olarak tanımlanabilecek bu ürünlere şekil verebilmek oldukça kolaydır. Bu özelliği bile tek başına onu bir tercih sebebi haline getiriyor. Firmamız da istenilen her türlü bina yüzeyi için çelik cephe hizmeti sunuyor.

Her Türlü Olumsuzluğa Dayanıklı

 

Çelik cephe ürünlerinin tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında onun sağlamlığı geliyor. Bina yükünün eşit bir şekilde tüm yüzeye dağıtılmasını sağlayan bu sistem sayesinde, başta depremler olmak üzere her türlü doğal afet ve tehlike esnasında maksimum dayanıklılığa ulaşılabiliyor. Özellikle eski ve risk bölgelerinde yer alan binaların sağlamlaştırılmasında büyük rol oynayan bu ürün sayesinde, bina içerisinde yaşayan kişilerin can güvenliği sağlanmış oluyor. Firmamız da talep edilen her alanda çelik cephe uygulaması yapıyor. Konu hakkında daha fazla bilgi almak ve dilerseniz firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ses ve Isı Yalıtımı

Kalabalık binalarda oturan kişilerin en çok şikâyetçi oldukları konuların başında komşularından gelen gürültüler yer alır. Ya da aynı şekilde semtlerin kalabalık yerinde bulunan evlerde, dışarıdan gelen sesler büyük bir rahatsızlık hissedilmesine neden olur. Çelik cephe sayesinde bu durumun önüne geçmek de mümkündür. Yüksek ses yalıtımı sağlayan bu ürünler sayesinde daireler arasında ve dışarıdan içeriye doğru gelen ses büyük ölçüde azalmaya neden olur. Ayrıca ısı yalıtımı açısından da yine bu ürünler büyük avantaja sahiptir. Kışın ısının içeride kalmasına ve dışarıdan soğuğun geçmesine engel olan bu sistem, yazın da sıcağın içeriye sızmasına engel olur ve evlerin sürekli olarak serin kalmasını sağlar. Bu avantajı sayesinde ev sahiplerini ayrıca yalıtım yaptırma derdinden de kurtarmış olur.

Uzun Ömürlü ve Kolay Temizlenebilir

 

Dış cephede boya kullanılan binalarda zaman içerisinde mevsimsel etkiler nedeni ile solma ve renk kaybı meydana gelir. Bu da bina yeni inşa edilmiş olsa bile eski bir görünüme sahip olmasına yol açar. Ancak çelik cephe ürünleri bu konuda da avantajlıdır. Boya gerektirmeyen ve yağmurlar ile temizlenebilen bu sistem, güneş gibi etkenler nedeni ile de solgun görünüme bürünmez. Ayrıca bu ürünler oldukça uzun kullanım ömrüne sahiptir. Diğer cephe kaplama ürünlerine oranda yüzde 40 ile 60 arasında daha uzun süre kullanımda kalabilmesi sayesinde çelik kaplama ürünler ekstra tercih sebebidir.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

 

Çelik cephe ürünlerinin sıklıkla başvurulan cephe kaplama ürünlerinden olmasının, maliyet açısından da uygun olması ile bağlantısı vardır. Maliyet / kullanım ömrü hesabı yapıldığı zaman bu yöntemin en yüksek verime sahip olduğu görülmektedir. Uzun yıllardan beri cephe kaplama konusunda müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet sağlayan firmamız, çelik cephe konusunda da deneyim sahibidir. Ardımızda bırakmış olduğumuz onlarca mutlu müşteriden aldığımız güçle, gelecekte de sizlere en kaliteli hizmetleri sunma amacında olan firmamız, fiyat açısından da müşterilerini memnun etmeye çaba gösteriyor. Firmamızın faaliyetleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve dilerseniz hizmetlerimizden yararlanmak için internet sitemiz üzerinden ya da burada bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Teklif Al